یــک جـــمعه ی کـــاری

درودی از صمیم قلبقلب

بچه ها دعام کنید. هر وقت یادتون به خدا افتاد، منو هم پیشش دعا کنید. توی این دنیا همه مون به دعا و کمک هم نیاز داریم. میدونم قلب های باصفایی دارید، پس فراموشم نکنیدلبخند.

دیشب طی تماس تلفنی با مسؤول اصلی دانشگاه محل کارم، برنامه ام برای آینده ی نزدیک تا حدود خوبی مشخص شد؛ و البته، بالاخره هفت خاناوه رو گذروندم و تأیید صلاحیت شدم. در عین حال، بین دو تا انتخاب موندم؛ دعا کنید که انتخابم صحیح باشه.

امروز از حدود 9 صبح تا 4 بعدازظهر استودیوی ضبط صدا بودم؛ خدا رو شکر نسبت به روزای قبل صدام بازتر شده بود و مشکل زیادی برای ضبط نداشتم. کار هم طبق برنامه خوب پیش رفت. از طرفی دلم میخواست روز جمعه ام رو به تفریح و گردش بگذرونم که نشد. ان شاءالله بعد از اینکه کارهام رو به سامون رسوندم، تلافی میکنملبخند.

 

دلم میخواد روزی بیاد که همه ی ما جوونا با افتخار از فرهنگ و وطنمون صحبت کنیم؛ مثبت اندیش بشیم و باری به هر جهت نباشیم! در واقع بخشی از اعتقادم اینه که:

چو قسمت ازلی بی حضور ما کردند
گر اندکی نه به وفق رضاست خرده مگیر


دلاتون پر از صفا و امـیــــدچشمک.


/ 5 نظر / 29 بازدید
زیــبــا جـــونـــ

سلام دوست عزیز خوبی؟! میگم من آپم حتما به وبلاگم سر بزن،یه خبر داغ دارم یه خبر داغ دارم [نیشخند] بدو بیاها! کارت دارم،اومدی حتما هم عضو شو تا بفهمی [نیشخند][قلب] منتظرتم!!!

مهدی

فــــروشگاه بــزرگ ایــــران مــارکت سنتر آنـچه را که شما مـیخواهید میتوانید از آن تهیه کنید.روش خـرید: با مراجعه به لینک زیــر و جستجوی محصول یا کالای مورد نظر و ثبت سفارش ابتدامحصول را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید سپس هزینه آن را بــــه مامور پست تحویل دهید . http://www.iraniankala.com/search.php?AdsID=38718&ads_type

ن.ر

خدا می داند !!! ولی آنروز که آخرین زنگ دنیا می خورد دیگر نه می شود تقلب کرد و نه میشود سر کسی را کلاه گذاشت. آنروز تازه می فهمیم دنیا با همه بزرگی اش ، از جلسه امتحان هم کوچکتر بود. آنروز تازه می فهمیم که زندگی عجب سوال سختی بود سوالی که بیش از یک بار نمی توان به آن پاسخ داد. خدا کند آنروز که آخرین زنگ دنیا می خورد روی تخته سیاه قیامت اسم ما را جز خوبها بنویسند. خدا کند حواسمان بوده باشد زنگهای تفریح آنقدر در حیاط نمانده باشیم که حیات یادمان رفته باشد. خدا کند که دفتر زندگیمان را جلد کرده باشیم و بدانیم دنیا چرک نویسی بیش نیست. [لبخند][چشمک]

ن.ر

چشم حتما[چشمک]شما هم منو یادتون نره استاد بزرگوار[لبخند]

سارا (سایبان عشق)

زمان استراحت رو باید به استراحت تخصیص داد. مراقب سلامتی و تندرسی باید بود! امیدوارم پیاده روی رو ترک نکرده باشی یا اگه ترک شده مجدد انجام بشه که واجبه! برای انتخاب راه درست هم پیشنهادم اینه که مسیری رو پیش رو بگیری که در جهت اول از همه منافع جسمی و روحی یعنی سلامتت تن و روانت باشه بعدش شرایط موقعیتی و اقتصادی رو تحت پوشش بگیره. گاهی وقتا نگران میشم نکنه خودکشی کنی با حجم کار زیاد! میدونم که دلت خیلی پاکه. پس قبل از همه محتاجم به دعا. از خدا توی این شب عزیز و دوست داشتنی بهترین ها و شادمانی های بی امان برا شما و خانواده ی محترم آرزو دارم. دلت از امید و صفا لبریز و لبت از خنده سرشار