زرشششششششک

سلام

بالاخره فرصتی شد بیام و باز یادداشت هایی رو برای آینده ها به جا بذارم. حالم رو اگه جویا باشید، خوبم و الحمدلله جز دلتنگی برای برخی از اعضای خانوادم و دوستانم و فشار شدید ناشی از فعالیت کاری با تمام قوا، مشغولیت دیگه ای نیست. آذرماه برنامه سفر خارجه در پیش هست و برنامه ریزی ها رو باید از الان انجام بدم. مقالات و بازنگری هاشون هم که خودش یه عالمه کار گذاشته رو دستم. تدریس هم که دیگه رسماً قصد جون منو کرده! خدایا خودت رحم کن.

شکر، و شکر، و شکر، و ... بارها و بارها شکر که سالم و پرامید به سوی آینده در حرکتیم. بارها سپاس که اطرافیانم از برترین انسان های روی زمین اند و همیشه بخت نیکو و رفیق نیک منش نصیبم بوده؛ خدایا هردم سپاسگزارتم و ازت میخوام که دوستان بامحبت منو همیشه در پناه خودت حفظ کنی.

این هفته باز گذرم به تهران افتاد و اونجا یه کم بارون پاییزی هم نصیبم شد. شیراز هم یه نمه بارون زد که البته کارکردش لکه انداختن رو شوالیه ی مشکی من بود! دلم یه بارون اساسی میخواد که بریم زیرش و حســــــــابی خیس بشیم؛ بعدش هم یه دست مهربونی هوله بپیچه دورمون و بریم بشینیم پای شومینه تا خشک شیم... زرشششششششک! شیراز دیگه رسماً داره تبدیل به یه شهر کویری میشه؛ کاش امسال یه بارندگی خوبی بشه؛ خدایا دست تو رو می بوسه!

فردا قراره با جمعی از آشنایان و ناآشنایان بریم تفریح. نمیدونم چه جور بگذره، اما به تجربه خیلی سریع با افراد جدیدی که بهم حس مثبت بدن جفت و جور میشم. امیدوارم خوش بگذره و بتونم دوستای توپپپپپپپی پیدا کنم. البته طرح سؤالات امتحانی کلاس های ارشد هم مونده که قراره فردا با کمک یکی از دوستان در حین تفریح انجامش بدیم! به قول یه بنده خدایی، فجاعت در فراغت!

دوشنبه آینده بله و برون پسرداییمه؛ امروز بابام رفت اصفهان و فکر کنم من باید مامانمو تو مراسم همراهی کنم. داییم هم که اصرار داره من بشم باجناق همین آقا رضا پسرش؛ رضا هم که برام عزیزه و فامیله ولذا ...! خلاصه ماجراجویی جدیدی داره کلید میخوره؛ اما من کماکان بر مواضع خودم پافشاری میکنم! ازدواج تو این دوره زمونه خیلی تمرکز و دقت میخواد؛ من هم که ماشالله کله ام هیچوقت بیکار نمیشه. خدا آخر و عاقبت هممون رو ختم به خیر کنه؛ بگو ان شالله.

میزان اعتماد شما به طرف مقابل تون، حد محبت مابین شما رو نشون میده. به امید روزی که دنیا پر از محبت و اعتماد بشه.

بیا نزدیکتر از کامرون کارتیو هم ترانه ی جالبی به نظر میاد؛ حالشو ببرین و یه تکونی به خودتون بدین!

شاد و سلامت باشید.

/ 4 نظر / 4 بازدید
طاهر

ممنون كه به وبلاگم سر زدي با اجازه لينكت ميكنم تولدت هم پيشاپيش مبارك[گل]

ملیحه

انشالله

فقط من!

(میزان اعتماد شما به طرف مقابل تون، حد محبت مابین شما رو نشون میده) فكر كنم فقط در بعضي رابطه ها جواب بده... من به خيليا اعتماد دارم ولي محبتي بهشون ندارم...[خنثی]