روز بستنی

درود بر خوبان

سفر یکروزه به کازرون و اطرافش تجربه دلچسبی بود. اولین دانشجوهای ارشدم به مرحله دفاع رسیدن... تدریس این ترمم کم کم افزایش پیدا کرده و چهار روز اول هفته رو کامل مشغولم. از چهارشنبه تا شنبه آینده تهران و قم هستم. والدینم هم همراهیم میکنن. هفته آینده نیز مجددا از چهارشنبه تا جمعه تهران و قم خواهم بود.

بارون دیروز و پریشب معرکه بود. خدایا شکرت. شکوفه های سیب و بادام هم که دارن کم کم سبز میشن. شیراز به لطف هوای معتدل و بارندگی خوب در بهار سال آینده بی نظیر خواهد بود.

امروز با سرپرستی بنده بازدیدی از کارخانه دایتی در شهرک صنعتی شیراز داشتیم. بعدش هم در جشن تقدیر و عکس یادگاری با دانشجویان ارشد و دکتری شرکت کردم. جمعا امروز سه تا بستنی خوردم که رکوردی محسوب میشه و در کنار بازدید از کارخانه و خطوط تولید بستنی میشه اسم امروز رو گذاشت: روز بستنی... منم که عاشق بستنی ام.

از فردا در دو سازمان مهم شهرداری شیراز از طرف بنیاد نخبگان استان به عنوان مشاور مشغول فعالیت میشم. تدریس هم دارم که باعث میشه حسابی مشغول باشم.

دعا یادتون نره.

ارادت.

/ 7 نظر / 5 بازدید
فقط من!

سلام پر تلاش! همیشه به سفر دور دنیا ! ( وقتی اصفهان نصفه جهانه کل ایران از جهان هم چند باری باید بزرگتر باشه دیگه) بستنی...[خوشمزه]

پردیس

سلااااااااااااااااام خان داداش گلم ،خوبین ؟[سوال] رسیدنتون از کازرون و اطرافشو مشهد و در آینده هم از تهران و قم همه اش با هم یه جا بخیر و شادی.[لبخند] میگم یه سوال کاملا تخصصی:[سوال][سوال] نمیشه روز بستنی تو همه تقویم ها اضافه شه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[سوال][سوال] منم بستنی دایتیییییییییییییییییی[گریه][گریه] چه خبر از نرگسهای زیبای اون دیار؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[سوال] پست جدیدتون مبارکاااااااااااااااااااااا[دست][گل] ایشالله همیشه موفق و سرافراز باشین[گل][دست]. ارادت اونم یه عالمه[گاوچران][عینک][گل]

س..باروونی

سلام . به روزم. سوسن بارانی www.soosan91.blogfa.com

س..باروونی

سلام . به روزم. سوسن بارانی www.soosan91.blogfa.com

nafiseh

به خاطر دانشجوهای ارشدتون بهتون تبریک میگم[لبخند] بستنی خیلی خوبه و نشاط اوره[لبخند]

kazhal

سلام. خسته نباشید.