درب دیگری...

درود به آینده که نزدیک تر از تصورمون هست، همیشه!

 

الان نهمین ماهه که ساکن اروپا هستم و اینجا کار می کنم؛ همسر نازنینم هم اینجا دکترای با بورسیه اروپایی پذیرفته شده و به زودی درسش رو شروع می کنه... آرامش و قانونمندی افراد و احترامی که مردم اصیل اینجا برای انسانها قایل هستند، چنان حس لذتبخشی داره که هیچ چیز دومی رو دیگه نمیخوای... تمرکزت رو فقط باید بذاری روی رشد کردن و خدمت به جامعه... ازهرلحاظ نقطه ی مقابل جامعه ی سنتی و پرمدعای ایران و خاورمیانه است که فساد و انحراف بیداد کرده! خدا و انسانیت رو با تک تک سلول هام اینجا لمس میکنم!

خوشحالم که بین اروپا، کانادا و استرالیا، بهترین دانشگاه اروپایی رو انتخاب کردم که حداقل خوبیش اینه که تو همین چندماه تونستم دوبار برم و خانواده ام رو ببینم! درضمن، ازدید من اروپایی ها یک سر و گردن از سایر مردم دنیا جلوترن و بهترین اقتصاد و بهترین قانونمندی رو اینجا میشه انتظار داشت...

خیلی چیزا برای نوشتن دارم؛ ولی اونقدر مشغله داشتم که نشد از هیچکدومشون بنویسم! شاید از یه جایی به بعد فایل های چندرسانه ای تهیه کنم. البته توی اینستاگرام و فیسبوک بعضی موارد رو به اشتراک میگذارم... شبکه های اجتماعی جدید کم کم وبلاگ نویسی و کلا نوشتن رو به حاشیه رونده.

برای همه آرزوی سلامتی و موفقیت دارم؛

خدا بالاترین پشتوانه است؛ باتمام توانت تلاش کن و باتمام وجودت بهش ایمان داشته باش و توکل کن...

هنوزم میگم: اگه فرصتها پشت در خانه شما نمی آیند، در دیگری بسازید! هیچکس جز خود ما مقصر وضعیت فعلی زندگی مون نیست...

/ 0 نظر / 110 بازدید