یه نیمه

عدو شود سبب خیر گر خدا خواهد

خمیر مایهٔ دکان شیشه‌گر سنگ است

 

درود و سلامی به طراوت این اردیبهشت بی نظیر شیراز؛

امسال بهاری ترین هوا رو داریم تجربه میکنیم؛ شیراز محشرتر از هرزمانی شده... خدا رو شکر. بارون های مفصل و شادابی طبیعت دست به دست هم داده تا لذتمون بیحد بشه.

به لطف خدا دومین کلاهبرداری که بعد از ماجرای sss در سال نود و یک تجربه کردم نیز مثل مورد اول به نفع و خیر من تموم شد و حکایت همون بیت شعری شد که در مطلع کلامم آوردم... در زندگی هرزمان دشمنی یا مخالفتی دیدم باعث شد که خیر بیحدی نصیبم بشه... خیانتی که در مقابل لطفم از sss دیدم رو خدا ده ها برابر به لحاظ مادی و معنوی جبران کرد و حالا کلاهبرداری مهندس ناظر کاشونه درحال ساخت هم منجر به تغییرات سودآوری در پروژه شده و یه مهندس نمونه و بی نظیر که استاد دانشگاه شیراز است جایگزینش شده... دقیقاً مشابه مورد اول که الان با بهترین جایگزین شده. خدا رو شاکرم که نظر لطفش همواره شامل حالم بوده و افراد خبیث رو خیلی زود از دور و برم دور میکنه.

انتظاری که واسه چند اتفاق خیر میکشیدم به سر اومده و به خواست خدا روزهای پرتلاش و لذتبخشی رو سپری میکنیم. برنامه نیمسال آینده ام تقریباً مشخص شده و کارهای آکادمیک ام باکیفیت خوبی دنبال میشن. کارت استخر دانشگاه شیراز رو دریافت کردم و سعی میکنم هفته ای چندبار اونجا باشم تا بدنم تازه بشه.

توی این مدت دو سفر درون استانی داشتم، یکی به میون جنگل فسا و دیگری به کازرون و اطرافش که با بارون حسابی همراه بود؛ اونقدر شیرازِ این روزها دلچسبه که دلم نمیاد لحظه ای از شهر خارج بشم. به امید خدا هفته آینده عازم اردوگاه دانشگاه شیراز در محل دریاچه سد داریوش (درودزن) هستیم و اگه فرصت بشه یاسوج هم خواهیم رفت.

بیا کنارم زیر طاق مهتاب
عطش ببازیم به نسیم دریا

غزل برقصیم تا طلوع فردا

بیا کنارم ساقه بهاره
رو فرش برگ وپولک ستاره

خمارشعرم میشکنه پیش تو
عجب شرابی نفس تو داره

گل بهارم در انتظارم
حریق سبزی بیا کنارم

تن حریرت جوی عطر جاری
صدای گرمت غیرت قناری

بذار بگیرم مثل تور دریا
تو رو در آغوش ماهی فراری

بیا کنارم سرو ناز بیتاب
بیا کنارم زیر طاق مهتاب

عطش ببازیم به نسیم دریا
غزل برقصیم تا طلوع فردا

گل بهارم در انتظارم
حریق سبزی بیا کنارم

اگه بدونن ابر و باد و بارون
چه دلنوازه این شب مهربون

هجوم میارن روی چرت کوچه
صدای شهرو میبرن آسمون

غروب گذشت و شب رسید به نیمه
تب تو می خواد گل سرخ هیمه

بگو بخوابن همه اهل دنیا
هنوز یه نیمه مونده از شب ما

گل بهارم در انتظارم
حریق سبزی بیا کنارم

 

انشالله فرصت بشه قالب سرای امید و خصوصاً ترکیب رنگها رو تنظیم میکنم.

تا همیشه، به امید خدا.

 

/ 3 نظر / 31 بازدید
ملیحه

سلام توی این چند پست اخیر دلمو کباب کردیا!بس که نوشتی شیراز زیبا،شیراز پر از عطر گل، اردیبهشت بی نظیر شیراز،شیراز قشنگ، شیراز... بی نهایت دلتنگ شیرازم![افسوس] شنا ورزش مفرحیه.کلا ورزش تاثیر خیلی خوبی بر سلامت جسم و روح داره.[پلک] از وبلاگت داره قلب میزنه بیرون![نیشخند][چشمک]

ملیحه

[گل][گل][گل]