سال برکت

سلام و درود و ارادت

دو سفر به قم؛ اولی به اتفاق مادر و پدرم، دومی در کنار دوستان نخبه به مهمانی بنیاد نخبگان اصفهان... روزهای پایانی سال 91 رو برام دلچسب تر از قبل کرد. هر دو بار در هتل المپیک قم در جوار حرم مستقر بودیم. جای خوبان خالی.

در سفر اول ابتدا رفتم تهران، همایش پیشگامان پیشرفت و ازونجا برگشتم قم. دوباره از قم رفتم تهران دیدار یکی از رفقای خوبم و با پرواز آسمان برگشتم شیراز. در سفر دوم از شیراز رفتم اصفهان. اونجا مهمان یکی از دوستان بالطفم بودم و در یک روز بارونی و سرد و دل انگیز بازدید مفصلی از سه کارخونه صنعتی وابسته به ذوب آهن اصفهان داشتیم. صبحانه و ناهار را مهمان دوستان باصفای اصفهانی در هتل اسپادانا بودیم و الحق که سنگ تمام گذاشتند. از اصفهان عازم قم شدم و این بار در نشست های باشگاه قرآنی نور شرکت کردم. این هفته هم که قرار بود به میزبانی بنیاد نخبگان گیلان مهمان این استان باشم که بارندگی ها و گرفتاری های کاری مانع از حضور در جمع این دوستان شد.

شهرداری شیراز امسال به میزان انبوهی گلکاری در معابر شهری انجام داده و همین باعث زیباتر شدن شهر و معطر شدن فضا شده... رودخونه هم پرآب و هوا هم معتدل... به نظرم یه بهار بی نهایت قشنگ و دلچسب در انتظارمون باشه.

کار کاشونه مدتی زمین مونده بود اما از این هفته کارها رو از سر گرفتیم... شنیده ها حکایت از رشد ارزش پول در تابستان سال آینده و کاهش چشمگیر قیمت ارز و مسکن و طلا داره... در عرصه سیاست هم گویا اتفاقات غیرمنتظره ای در راه است... والله اعلم.

تا شنبه آینده تدریس دارم و بعدش هم به امید خدا گردشگری...

دعا یادتون نره.

ارادت.

/ 1 نظر / 10 بازدید
ملیحه

سلام[گل] خدا قوت! [لبخند][گل] ارادت[گاوچران]