تـــــــــــــیر خلاص

زندگی کردن به هر شکلی که باشه از صرفا زنده بودن بهتره... هستن کسانی که با فقر و بی پولی بسیار خوب زندگی می کنند و از داشته هاشون بهترین برداشت رو دارند، و بسیارند کسانی که در اوج ثروت و نعمت، فقط زنده اند و نمی توانند لذت کافی از زندگی ببرند. خودم به شخصه طرفدار حد وسط در هر چیزی هستم.

 

تابحال کم پیش اومده نگاهی به گذشته بندازم و افسوس بخورم؛ چرا که با تمام سختی ها و محدودیت های پیش رو، سعی کردم بهترین نتایج رو بگیرم... رمز خوشبختی همینه: در لحظه فرصت ها رو دریابی و بهترین تصمیم رو بگیری...

 

تفاوت مسیحی بودن و مسلمان بودن رو این روزها قشنگ حس می کنم؛ یه چیزایی مرتبط با لطافت رفتاری و نژادپرستی و خشونت و انسانیت و این مسایل! البته دیدگاه خودم اینه که هرکی با هرطرز تفکری هستی، انسانیت داشته باش.

 

بحران خشکسالی در ایران، نیاز به راه حل های فوری داره، وگرنه به زودی به عامل اصلی خیلی مشکلات مردم تبدیل میشه؛ کاش لااقل خود مردم به فکر خودشون و نسل های بعدشون باشند.

 

دلم میخواد یه نویسنده بشم؛ از تجربیاتم در زندگی رمان بنویسم؛ نوشتن رو دوست دارم. خیلی مسایل رو حتی برای خودم هم نمی نویسم؛ اما یه روزی به شکل رمان و در قالب شخصیت های داستانی خاطره هامو بیان خواهم کرد.

 

دنیای خدا بدون مرزه و نامحدود؛ اینو با یقین کامل میگم؛ پس بدون مرز و محدوده عاشق باشین و امیدوار...

 

بازم نتونستم چیزایی که میخوام رو یادداشت کنم؛ چطورم شده؟!

/ 0 نظر / 39 بازدید