شــیـر طـلایـی

درود بر اونایی که از دیشب تا حالا دسترسیشون به اینترنت قطع شده؛ درود بر محرومینی که دسترسی قطره ایشون شل کن سفت کن برقرار شده؛ و درود بر لوک های خوش شانسی که این باریکه ی موهبت برشون باز بوده...نیشخند

لابد میپرسین این پسره چرا اسم مستعارشو گذاشته «شــیـر طـلایـی»؟سوال خوب به طور خلاصه براتون یه توضیحی میدم، نتیجه گیریش با خودتون:

  • 24 آبان متولد شده ام؛ در سال میمونعینک؛
  • حیوان روز تولدم شیره (۵ تا ۱۱ بهمن؛ ۲۲ تا ۲۴ اسفند؛ ۱ تا ۱۰ خرداد؛ ۱۰ تا ۲۵ آبان):

«درست برخلاف اسم شیر، عاشق صلح و آرامش هستید؛ ترجیح می دهید از موقعیت هایی که نیاز به جنگ و جدال در آن حس می شود، پرهیز کنید. از بودن در هوای آزاد لذت می برید و از نشستن طولانی مدت دریک جا بیزارید. رهبر به دنیا آمده اید و این استعداد را دارید که چگونه دیگران را به کار کردن وادار کنید. دوست دارید که دوستتان بدارند. هنگامی که می بینید توجه کسی به سوی شما جلب شده است، خود را به تمامی وقف او می کنید! بسیار صفت پسندیده ای است… اما به شما اخطار می کنم: برخی میتوانند با سود جستن از این ویژگی اخلاقی، بیش از حد تملق شما را بگویند و کارشان را پیش ببرند. بنابراین مراقب باشید».

  • در صورتیکه تاریخ تولد شما بین 21 تا 30 آبان ماه باشد، رنگ شما طلایی است:

«شما میدانید چه چیزی درست و چه چیزی نادرست است. آدم بشاشی هستید و زیاد بیرون میروید. بسیار سخت میتوانی فرد مورد نظرت را پیدا کنی اما وقتی او را یافتی تا سالیان متمادی دوباره عاشق نمی شوی.»

چشمک

امروز خواستم برم دانشگاه شیراز، استودیوی ضبط صدا؛ تست زدم دیدم صدام در نمیاد... هر چی تلاش کردم دیدم نه، نمیشه! مدت زمانی که اتاقو دراختیارم گذاشتن هم کم بود، نمی صرفید رخشم رو بندازم تو جاده! شب هم باید بریم خونه دایی بزرگه، افطاری دعوتیم. بنابراین، دودر نمودیمزبان!

 

یه ترانه ی پیانویی براتون میذارم، حالشو ببرین؛ وقتی دلت شکست از سیامک عباسی: mp3 و AVI .

 

آسمان فرصت پرواز بلندی است، ولى قصه این است چه اندازه کبوتر باشى!چشمک

تا درودی دیگر بای بای

/ 5 نظر / 34 بازدید
صبا gart

وقتی دلت شکست تنهاو بی هدف شب پرسه میزنی از هرکدوم طرف روزای خوبتو انکار می کنی این واقعیتو تکرار میکنی.... شعر زیبایی هدیه کردی میسی میسی میسی... برام جالب بود چرا شیر طلایی اما حالا فهمیدم دلیلتو خوشم اومد از نوع انتخاب اسمت. موفق باشی.

ن.ر

hm...[نیشخند] taranash kheiliiiiiiiiiiii delneshin bod mercccccc [لبخند][چشمک][گل]

یک مغز

پس من چي؟؟؟؟؟ يه لطفي به اين مغز بكن و 6 ارديبهشتم يه نگا بنداز!!! [نیشخند]

ملیحه

درود اسم مستعارت عالیه![چشمک] ...... [گل][گاوچران]