مـ ـهـ ـمـ ــان

سلام

هفته گذشته افتخار پذیرایی هشت روزه از مهمان عزیزی رو داشتم و به همین واسطه فرصتی پیش اومد تا مراکز تفریحی و توریستی شیراز و استان فارس رو تا حدودی بازدید کنیم. تخت جمشید، پاسارگاد، نقش رستم، دروازه قرآن، خواجوی کرمانی، سعدیه، حافظیه، ارگ کریمخانی، باغ ارم، باغ جهان نما و باغ جنت جاهایی بود که سر زدیم. یک روز بارانی بسیار دل انگیز رو هم در بهشت گمشده داشتیم. سه روز تعطیلی کاری رو در سفر بودیم و از شهرهای کازرون و بوشهر دیدن کردیم. سواحل خلیج فارس واقعاً دیدنی و خاطره انگیز بود.

فردا صبح به خواست خدا با پرواز ساعت ده و نیم صبح آسمان عازم مشهد هستم و کلی حرف با سلطان دارم. البته فقط یک شب میتونم اونجا بمونم و باید فوری برگردم شیراز. دوشنبه شب هم عازم کرج ام تا در تور بازدید از مراکز صنعتی استان البرز که توسط بنیاد نخبگان این استان برگزار میشه شرکت کنم. بعدش هم میرم تهران و اگر جور بشه دو روزی رو هم قزوین خواهم بود.

امروز اوج مشغولیت کاری آبان ماه بود و موقع برگشتن از دانشگاه شیراز از فرط خستگی تصادف کردم. از پشت با یک پراید برخورد کردم و سپر و در صندوق و گلگیرش آسیب دید؛ اما ماشین خودم خسارت خاصی ندید. صداش هنوز تو گوشمه. جالبی اش این بود که راننده ماشین جلویی اول نیت پیاده شدن نداشت و بعد هم که پیاده شد یک مرد جاافتاده پنجاه-شصت ساله بود که دوتا مرد دیگه همراهیش میکردن. بلافاصله گفت که مشکلی نیست و گذشت کرد. برخورد زیبای این آقا با اون ظاهر متشخصی که داشت بخش زیادی از خستگیم رو رفع کرد. خیلی قشنگه که هنوز انسان های باگذشت و خوش برخوردی در جامعه پیدا میشن.

در این مدت رشته مهندسی صنایع رو در دو مقطع لیسانس و ارشد در دانشگاه شیراز راه اندازی کردیم و مدیریت و برنامه ریزی اون بر عهده ام گذاشته شده است. امیددارم که به لطف خدا موجبات خیر و برکت باشه برای همه. داداش سعیدم داره کم کم متأهل میشه. دیشب جشن تولد ماهان بود و حسابی ترکوندیم. چهارشنبه آینده هم تولد منه که البته خودم شیراز نیستم. دیروز سرپرستی بازدید دانشجویی از ساختمان های جدید دانشگاه صنعتی شیراز در شهرصدرا رو برعهده داشتم و تجربیات و اطلاعات ارزشمندی از این پروژه به دست آوردیم.

 

آسایش دو گیتی تفسیر این دو حرف است       با دوستان مروّت با دشمنان مدارا

 

از دعای خیر فراموشم نکنید؛

آسوده باشید گاوچرانعینک

/ 16 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی

[هورا][هورا][هورا][هورا][هورا][هورا][هورا][هورا][هورا][هورا] [دست][دست][دست][دست][دست][دست][دست][دست][دست] تولدتون مبااااااااااااااااااااااااارک [هورا][دست] ایشاالله خداوند عمری باعزت و سربلندی بهتون هدیه بدن و همیشه سلامت باشین.

ملیحه

[گل] شیر جون تولدت مبارک.[هورا][دلقک][ماچ][گل] اتفاقا الان دارم میرم جشن تولد یکی از دوستام [گاوچران][گل]

فرشته

تولدتون مبارک استاد همیشه شاد باشید و در پناه خدا [لبخند]

فرشته

تولدتون مبارک استاد همیشه شاد باشید و در پناه خدا [لبخند]

zari

کربلا نرفتن سخت است.کربلا رفتن سخت تر! تا نرفته اي شوق رفتن داري.تا رفتي شوق مردن! کربلا رفته ها ميدانند بعد از کربلا روضه حسين حکم زهر دارد براي دل اوراق شده زائر! آخر اينجا ديگر عباس نيست. تا آرام شوي در حريم امنش..

ناعمه

به به بازم سلام از نوع شمالی !!!!اقای شیر طلایی عزیززززززززززز!!هر چند دیگه باید استاد صدات کنیم.. بابا ایووووووووول به قول فقط من. شدی مردی برای تمام صنوف.. حالا بد نمیشد اومدنتو خبر میدادی..خوش به حالت ...چه پیشرفتی...! یه اسفند دود کن واسه خودت!!![نیشخند][چشمک] دررررررررررررررررررررود و بدرررررررررود[چشمک][گل]

مهناز

خدا یار و یاورتان باشد....برای من هم دعا کنید دکتری قبول شم...

ملیحه

سلام [لبخند] جای آقای طلایی بودم،هر از گاهی از شوالیه ام دل میکندم و با آژانس میرفتم این ور ،اون ور.با این همه مشغله و کلاسی هم که این ترم داری. به نظر من اسم اونم نمی آوردی بهتر بود دعام کن[گل] کلیییی ارادت [گاوچران][عینک][گل]

پردیس

سلاااااااااااااااااااام آقای شیر خان ،خوبید جناب داداش سهیل؟؟؟؟؟؟؟[سوال] اولش چرا مشق شب منو خط نزدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ درسته یادم رفته بود اسممو بنویسم ،اما شما که میدونستید منم، رد پا مونده بود.[چشمک][نیشخند] در هر صورت جشن تولد که گذشت اما جاهای خوبش............. کادوهاااااااااااااا [خوشمزه]قبوله نصف کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[رویا][سوال] متاسفم حق انتخاب ندارید این سوال فقط به خاطر به جا آوردن رسم ادب بود. بــــــــــــــــــــــــــــایـــــــــــــــــــــــد نصف کنید.[زبان] لطفا زود سهم منو بیارین.[منتظر] بازهم آرزوی عمری جاودانه و سرشار از عزت و سربلندی رو براتون دارم .[لبخند] اراااااااااااااااااااااااادت [گاوچران][عینک][گل]

پردیس

کادوهااااااااااااااا پولها رو که تو همون دو روز دیگه اثری ازشون باقی نموند.[چشمک] یه روسری و یه تی شرت و یه گل گوش مونده که هیچ کدوم واسه شما خوب نیستن و بلا استفاده.[زبان] شیرینی هم که اصلا نداشتیم.[خنده](آخه شیرینی تو خونه ما اصلا مصرفی نداره دیگه چه برسه به کیک تولد) ولی آقای داداش کادوهای مردونه شما واسه من مناسبن ، شما نمیتونید یه تی شرت زنونه بپوشید اما من میتونم یه بلوز یا تی شرت مردونه بپوشم.[چشمک] پس زود و تند و سریع کادوها تون رو بیارید.[منتظر][نیشخند] ممنونم بابت آرزوتون.[گل][گاوچران][عینک]