سلامی پر از سلامتی برای همه

به لطف خدا و همراهی دوستان یه سفر دلچسب داشتیم که روحیه ام رو بهتر کرده و از امروز دوباره امور روزمره رو از سر میگیرم. دیشب که برمیگشتیم شیراز، توی جاده از جنوبی ترین نقطه شهر تا شمالی ترین نقطه برف میبارید و الان که براتون مینویسم همه جا سفید سفیده. با اینکه بارش این برف باعث شد سه ساعت طول بکشه تا از پلیس راه برسیم خونه، ولی زیبایی های سفرمون رو کامل کرد. هوا حسابی سرد شده و زمستون به شکل کامل به شیراز برگشته!

روز هفتم اسفند برام همیشه یه روز خاص بوده؛ شاید نتونم دلیل خاص بودنش رو اینجا بگم، ولی خوب اگر بخوام بگم کدوم روز سال رو همیشه دوست داشتم، فوری میگم هفتم اسفند. امروز خانواده داداشم هم پیشمون هستند و در کنار بارش برف و خبرهای خوبی که مامان بابا بهم دادن، همه چی برام جذاب تر و دلچسب تر شده؛ دوست دارم شادی هام رو با همه قسمت کنم، خصوصاً امشب که شب تولد داداش رضام هم هست. هورا

برای تک تک شما دوستان گلم و خودم آرزو دارم که فارغ از زیبایی ها و زشتی های ظاهری، از خیانت و دورویی به دور باشیم و با نیت صاف و باطن سالم با دیگران تعامل داشته باشیم. یادمون باشه که خیلی وقتا اونچه که از محیط به ما میرسه درواقع همون بازتاب مستقیم یا غیرمستقیم رفتارها و افکار و اعمال خودمونه.

زلال باشیم.