سلام و سلامتی نثار وجود نازنین خوبان

امیدوارم مث من کسل و سرماخورده نباشین و سالم و سرحال عمرتون رو به بهترین شکل بگذرونید. دیروز به پیشنهاد دوستان رفتیم قلات و از آبشارها، مناظر و طبیعت اونجا حسابی لذت بردیم. تنها مشکل سرمای شدید هوا بود که موجب شد من سرما بخورم. با کلی درمون و رسیدگی، تونستیم جلوی پیشرفتش رو بگیریم؛ اما کماکان حال جسمیم نیاز به بهبود داره. برام دعا کنید. کلاً از کارهای بی برنامه و بی فکر خوشم نمیاد؛ فکر میکنم دفعه ی بعدی بهتره اول شرایط رو بسنجم و بعد قولی رو بدم.

امروز از حدود ساعت پنج صبح که بیدار شدم تا حدود هفت بعدازظهر یکسره مشغول بودم و به لطف خدا، با اینکه کسالت هم داشتم اما همه چی خوب پیش رفت؛ هرچند به دلیل حجم بالای کارها، هنوز به تمام اهدافم نرسیدم. خصوصاً که چندتا برنامه ریزی مهمم دارن زیادی به تعویق میفتن و دوباره دست تنها شدم. موندم اگه خدا نبود، به کی باید دل خوش میکردم؟!

تغییرات مهمی که انتظارشون رو می کشیدم دارن دونه به دونه رخ میدن و باتمام وجود خدا رو شکر میکنم که بهم فرصت و توانایی میده تا اراده ام رو در راه رسیدن به بلندپروازی هام بکار بگیرم. امیدوارم همه اونایی که قلب صاف و وجدان پاکی دارن به هراونچه که بهترین صلاحشون هست برسن؛ آمین.

دوست داشتم روز 14 آبان سال نود رو یه جایی ثبت کنم تا همیشه یادم بمونه که اگر اراده کنی و باتمام پشتکار و ایمانت تلاش داشته باشی، به هراونچه خیر و نیکی که طلب کردی میرسی. امروز نماد جلوه ی قدرت پروردگار برای من بود و اتفاقاتی که رخ دادن برام شیرین ترین لحظات رو رقم زد؛ همین جا از خدا میخوام که یکی از جنس خودش رو شریک مابقی زندگیم کنه تا این همه موهبت و لذت رو با اون قسمت کنیم؛ آمین.

تو نیکی میکن و در دجله انداز؛ که ایزد در بیابانت دهد باز لبخند

نیک باشید.