سلام

امروز تو سیستم بروکراسی اداری پایتخت با چک و لگد و دعوا و کلی دوندگی موفق شدم یه بخش از کارهام رو پیش ببرم که همینش هم به لطف خدا و دعای خیر دوستان بود!!! فردا هم از اول صبح باید کلی کار دیگه رو پیگیری کنم. اگه از من بپرسن میگم ایران یعنی تهران و بس. مابقی مناطق کشور گویا در برنامه ریزی ها و تخصیص منابع عضو یه کشور دیگه به حساب میان.

دیروز راننده آژانسی که منو رسوند میگفت قطار شیراز-تهران و شیراز-مشهد راه افتاده و از کنار مجتمع خلیج فارس شیراز حرکت میکنه. با اینکه این اتفاق، در صورت صحت، پس از نزدیک به سه سال از افتتاح نمایشی راه آهن شیراز-تهران رخ میده، اما باز هم جای شکرش باقیه. مشهدی ها هم که گویا امروز مترودار شدن، البته اگه مث راه آهن شیراز سرشون نیومده باشه ابله

توی اخبار خوندم که شیراز حدود ساعت سه و نیم بعدازظهر امروز زلزله اومده؛ امیدوارم خدا هممون رو از بلا محفوظ بداره. شهر ما در حال حاضر اونقدر محرومیت و مشکلات به هم زده که دیگه حتی نمیشه اسمشو شهر گذاشت. ناراحت امیدوارم فکری به حال وضعیت نابسامان شهری در شیراز بشه.

راستی شنیدین این رئیس فراری بانک ملی رفته شده همسایه ی «سلن دیون»؟!! فکر کنم الان تمام مردم اون محل به فکر دزدگیر و حفاظ و چفت و بست برای خونه هاشون هستن! نیشخند به هر حال یه دزد گردن کلفت اومده تو محلشون که به کمتر از هزار میلیارد راضی نیست! چشم خدا فرصتش نده و انتقام مردم سختی کشیده ی ایران رو ازش بگیره.

آرزو میکنم که در سایه سار عشق و صفا و پاکی، از زندگیتون بهترین لذت رو ببرید. چشمک