سلام

هفته گذشته افتخار پذیرایی هشت روزه از مهمان عزیزی رو داشتم و به همین واسطه فرصتی پیش اومد تا مراکز تفریحی و توریستی شیراز و استان فارس رو تا حدودی بازدید کنیم. تخت جمشید، پاسارگاد، نقش رستم، دروازه قرآن، خواجوی کرمانی، سعدیه، حافظیه، ارگ کریمخانی، باغ ارم، باغ جهان نما و باغ جنت جاهایی بود که سر زدیم. یک روز بارانی بسیار دل انگیز رو هم در بهشت گمشده داشتیم. سه روز تعطیلی کاری رو در سفر بودیم و از شهرهای کازرون و بوشهر دیدن کردیم. سواحل خلیج فارس واقعاً دیدنی و خاطره انگیز بود.

فردا صبح به خواست خدا با پرواز ساعت ده و نیم صبح آسمان عازم مشهد هستم و کلی حرف با سلطان دارم. البته فقط یک شب میتونم اونجا بمونم و باید فوری برگردم شیراز. دوشنبه شب هم عازم کرج ام تا در تور بازدید از مراکز صنعتی استان البرز که توسط بنیاد نخبگان این استان برگزار میشه شرکت کنم. بعدش هم میرم تهران و اگر جور بشه دو روزی رو هم قزوین خواهم بود.

امروز اوج مشغولیت کاری آبان ماه بود و موقع برگشتن از دانشگاه شیراز از فرط خستگی تصادف کردم. از پشت با یک پراید برخورد کردم و سپر و در صندوق و گلگیرش آسیب دید؛ اما ماشین خودم خسارت خاصی ندید. صداش هنوز تو گوشمه. جالبی اش این بود که راننده ماشین جلویی اول نیت پیاده شدن نداشت و بعد هم که پیاده شد یک مرد جاافتاده پنجاه-شصت ساله بود که دوتا مرد دیگه همراهیش میکردن. بلافاصله گفت که مشکلی نیست و گذشت کرد. برخورد زیبای این آقا با اون ظاهر متشخصی که داشت بخش زیادی از خستگیم رو رفع کرد. خیلی قشنگه که هنوز انسان های باگذشت و خوش برخوردی در جامعه پیدا میشن.

در این مدت رشته مهندسی صنایع رو در دو مقطع لیسانس و ارشد در دانشگاه شیراز راه اندازی کردیم و مدیریت و برنامه ریزی اون بر عهده ام گذاشته شده است. امیددارم که به لطف خدا موجبات خیر و برکت باشه برای همه. داداش سعیدم داره کم کم متأهل میشه. دیشب جشن تولد ماهان بود و حسابی ترکوندیم. چهارشنبه آینده هم تولد منه که البته خودم شیراز نیستم. دیروز سرپرستی بازدید دانشجویی از ساختمان های جدید دانشگاه صنعتی شیراز در شهرصدرا رو برعهده داشتم و تجربیات و اطلاعات ارزشمندی از این پروژه به دست آوردیم.

 

آسایش دو گیتی تفسیر این دو حرف است       با دوستان مروّت با دشمنان مدارا

 

از دعای خیر فراموشم نکنید؛

آسوده باشید گاوچرانعینک