... بهترین نعمتی که بتونه نصیبت بشه اینه که هر روز یه خوبی جدیدی به خوبی های قبلی زندگی ات اضافه بشه... بدون خرج کردن از مادیات... بدون بهره گیری از امتیازات والدینت... فقط با تلاش، استعداد و لیاقت خودت... اینه که خوشبختی ات رو روز به روز پررنگ تر میکنه... طوری که اگه هر لحظه هم شکرش کنی بازم کمه... برات اینو از صمیم قلب میخوام دوست خوبم.

 

سلامی از جنس مهر

تولد سلطان رو به همتون تبریک میگم. امید که به عنایت اون همگی از درگاه خدا حاجت روا بشید. من که عجیب از دستش هدیه گرفتم همیشه...

پایان دوره ی قبلی زندگیم به عنوان دانشجو و شروع استادیاری در دانشگاه سراسری یه تغییر عالی برای رشد شخصیتم بود؛ خصوصاً که استاد راهنمای 24 دانشجوی جدید دانشکده صنایع شدم و تدریس و پژوهش در دانشکده IT رو هم از سر گرفتم. شش گروه تدریس دوره ارشد هم تو دانشگاه شیراز از اواسط مهر شروع میشه.

تفریح و گردش هفت ماه اخیر به جا بود و انرژی خوبی برام ذخیره شد. به لطف خدا تونستم دوباره تو شهریورماه 11 روز با رخش خودم مشهد باشم و بیشتر از دفعه ی قبلی خوش گذشت. بعدش هم برای سومین بار در طی امسال رفتم شمال. یکشنبه آینده دوباره عازم سفر هستم و برای شرکت در همایش مهمی باید تهران باشم. بعدش هم میرم دیدن داداش مصطفی که الان دانشجو شده تا از تنهایی دربیاد. میخوام برای اولین بار قطار شیراز-تهران رو تجربه کنم.

دلم میخواست از تک تک اتفاقات شیرین این چند مدت بنویسم، اما باز هم تمامش رو به دفترچه یادداشت های شخصیم منتقل کردم... به امید خدا یک روز از نتایجشون خواهم نوشت.

همیشه سرشار از خوبی باشید.

از دعای خیر فراموشم نکنید؛

ارادت.